Cronimet PL Sp. z o.o.
Cronimet PL Sp. z o.o. Cronimet PL Sp. z o.o. Cronimet PL Sp. z o.o.
Firma CRONIMET PL z siedzibą w Inowrocławiu zapoczątkowała swoją działalność w roku 2003. Już od samego początku swego istnienia stała się jednym z liderów swej branży w Polsce. Systematyczny i dynamiczny rozwój oraz zaufanie kontrahentów umacnia bazując na uznanej marce niemieckiej grupy CRONIMET, której kapitał i stabilna pozycja rynkowa jest gwarantem najwyższej jakości usług.

PRACOWNIK DZIAŁU PERSONALNEGO

Miejsce pracy: Kłopot k/ Inowrocław

Obowiązki:

  • prowadzenie akt osobowych i pozostałej dokumentacji pracowniczej;
  • wprowadzanie danych kadrowych nowych pracowników do systemu kadrowo-płacowego oraz ich bieżąca aktualizacja;
  • bieżąca kontrola obecności i czasu pracy;
  • ewidencjonowanie nieobecności i czasu pracy pracowników;
  • udział w planowaniu i organizacji szkoleń;
  • pomoc podczas rekrutacji i selekcji pracowników;
  • realizowanie działań dot. systemów zarządzania;
  • dbałość o sprawny i pełny przepływ informacji.

Uwaga: pracujemy zgodnie z wymaganiami umożliwiającymi posiadanie statusu upoważnionego przedsiębiorcy AEO (Autorized Economic Operator– upoważniony przedsiębiorca w zakresie uproszczeń celnych)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe i/lub doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • skrupulatność, systematyczność i terminowość;
  • bardzo dobra umiejętność pracy w środowisku MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych - warunek konieczny;
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • nastawienie na ciągłe doskonalenie znajomości bieżących przepisów z zakresu prawa pracy;
  • umiejętność pracy w stresie;
  • wysoka kultura osobista;
  • wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów.

Oferujemy:

  • stałą pracę w młodymi aktywnym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • miłą atmosferę pracy;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia;
  • atrakcyjny pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.