Pracownik Działu Patroli Interwencyjnych

Ochrona Juwentus

Poznań, wielkopolskie

Ochrona Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa,
w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • podjazdy kontrolne pod obiekty chronione, w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia
  • podejmowanie natychmiastowej interwencji w sytuacjach zagrożenia na adres, z którego generowany jest sygnał alarmowy

WYMAGANIA:

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej + broń
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy w załogach interwencyjnych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zapraszamy do zgłoszeń osoby posiadające własne auta

OFERUJEMY:

  • formę zatrudnienia: umowa o pracę od pierwszego dnia
  • najlepsze stawki i dogodny system zmian
  • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy
  • możliwość awansu w dużej organizacji
  • szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.