PRACOWNIK DZIAŁU PAKOWANIA - PRODUKTY SYPKIE

Cosmoworker

Holandia, okolice Tilburga, Etten-Leur, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca długoterminowa.
Zadowoleni pracownicy. Powiększamy zespół.
Praca z ciężkimi opakowaniami 10-20kg. Wymagana dobra kondycja fizyczna.
Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn pakujących lub chęć do nauki.
Wymagana dobra znajomość języka angielskiego.
Praca na hali produkcyjnej.
Stawka 13,57€/h brutto (11,17€ + 21,5%  dodatku zmianowego).
Poniższa oferta nie jest skierowana do par.
Wymagane referencje od poprzednich pracodawców.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn mieszających oraz pakujących produkty sypkie,
  • wrzucanie odpowiednich produktów do maszyn mieszających (m.in. mąki, przypraw, kakao),
  • układanie zapakowanych już produktów (worki 10-20kg na paletach),
  • prace porządkowe,czyszczenie maszyn,
  • praca w pełnym wymiarze godzin: 40 godz/tydzień na dłuższy okres czasu,
  • praca w systemie 3-zmianowy: 07:00-15:00/ 15.00-23.00/ 23:00-07:00,
  • możliwość szkoleń oraz rozwoju osobistego.
  • zwrot kosztów podróży (powyżej 10 km- 0,19€/km max. 9,23€/dzień).

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn pakujących lub chęć do nauki,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  • dobra sprawność fizyczna,
  • referencje od poprzednich pracodawców.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę 13,57€/h brutto (11,17€ podstawy + 21,5% dodatku zmianowego za każdą godzinę pracy),
  • możliwość pracy w długim okresie czasu,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 96,00 €/tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 24,82 € za tydzień.