Pracownik działu okleina

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231) w związku z dynamicznym rozwojem klienta z Poznania poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji w dziale oklejania profili okiennych.

Miejsce pracy: Poznań (Starołęka)

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową, która jest okresem próbnym, po którym możesz dostać umowę bezpośrednio przez Firmę,
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, premia uznaniowa,
- dla ambitnych szkolenia, które podwyższą Twoje kwalifikacje oraz przygotują do pracy na stanowisku młodszego operatora.

TWOJE OBOWIĄZKI:
- kontrola jakości okleinowanych profili,
- pakowanie profili do palety,
- współpraca z operatorem,
- utrzymywanie porządku oraz czystości w miejscu pracy,
- przestrzeganie przepisów BHP.

WYMAGANIA:
- chęci do pracy
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Jeżeli jesteś osobą ambitną i szukasz firmy, która da Ci możliwość rozwoju zgłoś się do nas!

Wszystkie osoby zainteresowane nasza ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą portalu!

Do dokumentów prosimy dołączyć także klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)