Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.
Reynders Etiketten Polska jako jeden z członków Reynders Label Group - grupy działajacej w Belgii i Francji - jest nowoczesną firmą poligraficzną specjalizującą się w produkcji etykiet samoprzylepnych. Z naszych usług korzysta wiele przedsiębiorstw m.in. branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, elektronicznej, motoryzacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, a także mając na uwadze profesjonalną obsługę naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Kruszów, k., Piotrków Trybunalski, Łódź
Region:

Opis stanowiska:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami krajowymi i zagranicznymi
  • odpowiedzialność za śledzenie i analizę zamówień klientów
  • wprowadzanie zamówień i tworzenie zleceń produkcyjnych w systemie
  • planowanie wysyłek do klientów
  • fakturowanie
  • wsparcie w windykacji

Wymagania:

  • angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym jest absolutnie wymagany - praca w środowisku międzynarodowym
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • znajomość pakietu MS Office i umiejętność obsługi poczty e-mail
  • odpowiedzialność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego będą dodatkowymi atutami

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bonusy: ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, OK system

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv w języku angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.