Pracownik Działu Obsługi Klienta

Liwo Tłumaczenia

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- obsługa zleceń oraz doradztwo w zakresie rozwiązań tłumaczeniowych;
- korekty tekstów w języku polskim;
- swoboda w kontakcie z Klientem;
- codzienna praca z pakietem Office, Internetem;
- pozostałe prace biurowe i administracyjne.

Jednym z elementów rozmowy kwalifikacyjnej będzie praktyczny test ze znajomości oprogramowania Word i Excel oraz krótka rozmowa w języku angielskim .

Wymagania

Wymagania:
- swobodna komunikacja w języku angielskim (kontakt telefoniczny z klientami zagranicznymi, korespondencja elektroniczna);
- bardzo dobra znajomość języka polskiego, zasad pisowni;
- niezbędna: pracowitość, odpowiedzialność, samodzielność;
- bardzo dobra znajomość pakietu Office (przede wszystkim Word, Excel) oraz praktyczna umiejętność pracy z Internetem;
- wysoka kultura osobista i zadbany wygląd;
- bardzo dobra komunikatywność ;
- szybkie przyswajanie wiedzy;
- zdolność analitycznego myślenia i dobra organizacja pracy;
- praca pod presją czasu.

Prezentacja firmy

LIWO Tłumaczenia to grupa ludzi, dla których najważniejsze jest zaufani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące, po tym okresie decyzja o dalszej współpracy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi