PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA (RYNEK KRAJOWY)

Euro-Locks Sp. z o.o.

Ruda Śląska, śląskie

Euro-Locks Sp. z o.o. Euro-Locks Sp. z o.o. Euro-Locks Sp. z o.o. Euro-Locks Sp. z o.o.
Firma Euro-Locks Sp. z o.o. jest częścią Grupy Lowe & Fletcher, która projektuje, wytwarza i dostarcza zamki na rynku międzynarodowym. Jako że firma powstała w 1889 r., możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz tym, że nadal pozostajemy firmą rodzinną. Dzisiaj specjalizujemy się w systemach zamykających przeznaczonych dla przemysłu, których produkujemy ponad 60 mln sztuk rocznie.

W związku z rozbudową firmy oferujemy interesujące możliwości rozwoju kariery zawodowej, zwłaszcza dla osób utalentowanych, innowacyjnych, zainteresowanych nowoczesnym procesem produkcji.

Jako pracodawca oferujemy stabilne zatrudnienie z pewnym i terminowym wynagrodzeniem, w bardzo dobrych warunkach pracy. Wysoko cenimy pomysłowość i zaangażowanie pracowników.

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Główny zakres obowiązków:

  • stały kontakt telefoniczny i mailowy z klientami krajowymi
  • realizacja zamówień klientów (wystawianie zleceń produkcyjnych, zgłaszanie zapotrzebowania do sekcji logistyki, wystawianie faktur)
  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • utrzymywanie relacji z klientem na najwyższym poziomie

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • dobra znajomość języka polskiego, znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikacyjnym
  • praktyczna znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel)
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną omówione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą opcji "Aplikuj".