Pracownik działu montażu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania
Proste prace produkcyjne:

  • Montaż przewodów
  • Kontrola jakości
  • Znakowanie
  • Pakowanie

Nie musisz mieć doświadczenia! :)

Wymagania

  • Chęć do pracy w systemie 3-zmianowym - wolne weekendy!
  • A jeśli chcesz pracować w weekend, możesz zapisać się na nadgodziny 100% płatne!
  • Nie musisz mieć doświadczenia - praca jest prosta, szybko nauczysz się wszystkiego

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową na pełny etat
  • Stawkę godzinową
  • Premię frekwencyjną (100 zł brutto - za pierwszy pełny miesiąc pracy) oraz produkcyjną (do 300 zł)
  • Opiekę koordynatora i szkolenie stanowiskowe
  • Odzież roboczą
  • Pakiet benefitów: kartę Multisport, zniżki do pizzerii i darmowe wejście na basen

Zainteresowanych prosimy o wysłanie SMS o treści ’montaż’, oddzwonimy ze szczegółami oferty, zapraszamy również do naszego biura.
Tel.: 668 528 165 lub 668 192 466
Adres biura: Aleja Wolności 1 (D.H. Kwadraty) Częstochowa
Biuro czynne: pon.-pt. 9:00-16:00

Numer ref. PDM/007/JNO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials