Вакансія працівника монтажу (м/ж)/Pracownik działu montażu (m/k)

Trenkwalder

Krzeszów, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Krzeszów
Information
Вакансія працівника монтажу на автомобільному підприємстві

Місто праці: Krzeszów (Кшешув)

Інформація про заклад:

Підприємство існує з 1994 року. Компанія займається монтажем ременів безпеки та пряжок для ремнів безпеки

Обов'язки:
  • Складання, монтаж дрібних елементів, що входять до складу пряжок для ременів безпеки.
Praca pracownik instalacji w przedsiębiorstwie motoryzacyjnym

Miasto pracy: Krzeszów (Krzeszów)

Informacje:

Przedsiębiorstwo istnieje od 1994 roku. Firma zajmuje się montażem pasów bezpieczeństwa i klamer do pasów bezpieczeństwa

Obowiązki:
  • montaż, montaż drobnych elementów wchodzących w skład klamer do pasów bezpieczeństwa.

Вимагання:
  • Бажано мінімальні знання польської мови,
  • готовність до праці в 3 зміни по 8 годин (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),
  • робота 5 днів на тиждень,
  • досвід роботи на подібній посаді є бажаним, але не вимагається,
  • мануальні здібності.
Wymagania:
  • minimalna znajomość języka polskiego,
  • gotowość do pracy na 3 zmiany po 8 godzin (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),
  • praca 5 dni w tygodniu,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku jest pożądane, ale nie wymagane,
  • zdolności manualne.

Ми пропонуємо:
  • легальне працевлаштування на підставі umowy o pracę,
  • медичне страхування,
  • середня заробітна плата від 2434 zł netto, після відрахування податків,
  • Робочий одяг та взуття надається,
  • Безкоштовний проїзд для працівників (Wałbrzych, Kamienna Góra, Lubawka, Boguszów-Gorce),
  • постійна підтримка координатора Trenkwalder.
Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • przeciętne wynagrodzenie od 2434 zł netto, po opodatkowaniu,
  • odzież i obuwie robocze,
  • bezpłatny dojazd dla pracowników (Wałbrzych, Kamienna Góra, Lubawka, Boguszów-Gorce),
  • stałe wsparcie koordynatora Trenkwalder.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116, +48 728 357 970, +48 605 155 416, +48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy