Pracownik działu montażu i obróbki

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

  • Montaż zacisków hamulcowych
  • Kontrola jakości wyrobu
  • Przestrzeganie norm produkcyjnych
  • Obróbka zacisku hamulcowego
  • Obsługa maszyn CNC - jeśli posiadasz znajomość rysunku technicznego

Wymagania:

  • Wysoka sprawność manualna
  • Chęć do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym (wolne święta)
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • W przypadku Operatora CNC - znajomość rysunku technicznego lub doświadczenie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Stawkę godzinową oraz dodatek do pracy w systemie czterobrygadowym, premię produkcyjną premię frekwencyjną
  • Przejście pod zakład po 3 miesiącach pracy
  • Płatne polecenia pracownicze do 1500 zł brutto !!
  • Pakiet benefitów w tym ubezpieczenie grupowe na życie, karta multisport, zniżki na pizzę itp.
  • Bezpłatny przewóz z Koniecpola i okolic oraz transport na obszarze Częstochowy
  • Możliwość zatrudnienia osób z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności - otrzymasz od nas dodatek rehabilitacyjny co kwartał w wysokości 500 zł brutto!

Numer ref. PDM/007/JNO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials