Pracownik działu mechanicznego CNC

ACO

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika do działy mechanicznego, operatora maszyn CNC. Chodzi głównie o prasy krawędziowe, frezarki numeryczne, wykrawarkę młoteczkową. Możliwość doszkolenia się z obsługi poszczególnych maszyn. Praca w wymiarze dwuzmianowym w Suchym Lesie obok Poznania. Możliwość rozwoju osobistego, praca wśród młodych, ambitnych i chcących się rozwijać osób.

Wymagania

Znajomość podstawowych zagadnień związanych z obróbką plastyczną stali. Zdolność do szybkiego uczenia się i zdobywania nowych umiejętności.

Prezentacja firmy

Firma ACO jest wiodącym producentem cyfrowych systemów domofonowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka