Pracownik Działu Marketingu z wykształceniem BHP

Irdis Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

IRDIS Sp. z o.o. jest firmą informatyczną i producentem oprogramowania PomocnikBHP.pl najbardziej innowacyjnego i kompletnego systemu do zarządzania BHP w Polsce.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za marketing programów informatycznych dla służb BHP oraz współpracę z klientami w zakresie ww systemów.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe BHP, ewentualnie ostatni rok studiów kierunkowych BHP
  • Wiedza merytoryczna z zakresu BHP
  • Dobra znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • Kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie

Twoje obowiązki:

  • Wdrażanie strategii marketingowych dla systemów informatycznych dla służb BHP
  • Opracowywanie treści materiałów marketingowych
  • Opracowywanie dokumentacji, instrukcji i prezentacji dotyczących BHP
  • Prezentacja programów informatycznych dla służb BHP
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie marketingu produktów
  • Wsparcie Działu Handlowego i współpraca z klientami
  • Inne prace związane z marketingiem naszych produktów
  • Realizacja zaplanowanych działań marketingowych

Oferujemy:

  • Ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju i realizacji zawodowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV (plik PDF) za pomocą przycisku "Aplikuj" z dopiskiem „Marketing”

Wysyłając dokumenty prosimy o załączanie w nich klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w obecnym jak i w przyszłych procesach rekrutacyjnych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO)”.

Prezentacja firmy

IRDIS Sp. z o.o. to: <br/>- producent własnego oprogramowania do zarządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Biuro / Dokumentacja