Pracownik działu logistyki

Stella Sp.zo.o.

Skierniewice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Koordynacja logistyki dostaw materiałów,
- Analiza i optymalizacja poziomu zapasów,
- Identyfikacja ryzyka dotyczącego przyszłych dostaw,
- Śledzenie wskaźnika terminowości dostaw,
- Współpraca z agencjami celnymi i firmami kurierskimi,
- Raportowanie określonych KPI do przełożonego,
- Wyjaśnianie niezgodności w dostawach,
- Poszukiwanie oszczędności logistyczno-transportowych.

Wymagania

- Samodzielność,
- Zdolności analityczne,
- Umiejętność podejmowania decyzji,
- Dobra znajomoć j. angielskiego, mile widziana znajomość j. francuskiego,
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- Dobra znajomość obsługi komputera, środowisko Windows (Excel, Word, Outlook),
- Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Zakupy / Zaopatrzenie