Ta oferta pracy nie jest już aktywna.

Pracownik działu logistyki - Skierniewice, łódzkie

Od: Stella Sp.zo.o.

Opublikowano:20-03-2019 | Ostatnia aktualizacja:14-05-2019

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie Wyższe licencjackie

Branża: Oferty pracy na Logistyka, Oferty pracy na Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Oferty pracy na Zakupy / Zaopatrzenie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Koordynacja logistyki dostaw materiałów,
- Analiza i optymalizacja poziomu zapasów,
- Identyfikacja ryzyka dotyczącego przyszłych dostaw,
- Śledzenie wskaźnika terminowości dostaw,
- Współpraca z agencjami celnymi i firmami kurierskimi,
- Raportowanie określonych KPI do przełożonego,
- Wyjaśnianie niezgodności w dostawach,
- Poszukiwanie oszczędności logistyczno-transportowych.

Wymagania

- Samodzielność,
- Zdolności analityczne,
- Umiejętność podejmowania decyzji,
- Dobra znajomoć j. angielskiego, mile widziana znajomość j. francuskiego,
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- Dobra znajomość obsługi komputera, środowisko Windows (Excel, Word, Outlook),
- Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP.