Pracownik Działu LOGISTYKI

bioArcus Sp. z o.o.

03-741 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą handlową. Działamy w ciekawej branży tj. ochronie środowiska.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która zajmie się naszą logistyką. Jeśli jesteś: energiczna/y, ambitna/y, komunikatywna/y, nastawiona/y na odnoszenie sukcesu, nie boisz się nowych wyzwań zawodowych .... CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE ...

Oczekujemy:

  • zapewnienia bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie,
  • wystawiania f-r i innych dokumentów magazynowych w programie OPTIMA,
  • koordynowania pracy magazynu i zaopatrzenia,
  • odpowiedzialności za działania firmy w zakresie importu i eksportu produktów,
  • współpracy z dostawcami i klientami firmy,
  • organizacji procesu kompletacji i transportu,
  • ścisłej współpracy z magazynem oraz z działem sprzedaży,
  • sporządzania raportów i analiz,
  • współpracy z działem księgowości,
  • obsługi zamówień z e-sklepu,
  • ważnym zadaniem będzie dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Praca w godzinach 08:00-16:00 (znakomity dojazd, biuro zlokalizowane jest przy stacji metra Wileńska)

Wymagania

  • praktyczna wiedza dotycząca zagadnień logistycznych,
  • obsługa programu ERP OPTIMA, MS Office (Word, Excel),
  • dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

bioArcus Sp. z o.o., od roku 1992 oferuje skuteczne technologie w zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa o prace
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Specjalistyczne szkolenia • Przyjazne środowisko pracy • Wysoka kultura pracy • Szacunek i dobra atmosfera w firmie • Pakiet medyczny
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta