Pracownik działu logistyki z językiem angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Oferujemy:

  • Zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:30
  • Pracę w profesjonalnym zespole

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu logistyki)
  • Bardzo dobra znajomość  j. angielskiego
  • Znajomość j. włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (min. Excel)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Zadania:

  • Kontrola procesu zamawiania komponentów
  • Koordynacja pracy dostawców
  • Kontrola realizacji zamówień
  • Tworzenie analiz i raportów w obszarze dostaw i planowania
  • Analiza i optymalizacja dostaw oraz poziomu zapasów w magazynie
  • Monitorowanie i kontrola danych w systemie SAP

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy