Pracownik działu logistyki i zakupów

Polbilding Sp. z o.o. Sp. k.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firma POLBILDING w Zielonej Górze poszukuje osoby na stanowisko pracownika działu logistyki i zakupów.

Miejsce pracy: Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie klientów oraz nawiązywanie i podtrzymywanie biznesowych relacji z klientami krajowymi i zagranicznymi.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość języka hiszpańskiego;
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność długofalowej współpracy z kontrahentami;
  • dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność;
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • umiejętność pracy w stresie;

Prezentacja firmy

Firma rozpoczęła swoją działalność handlową w 2003 roku. Od pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta