Pracownik Działu Księgowości

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zadworze

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zadworze” z siedzibą w Krakowie, zarządzająca zasobem własnym oraz Wspólnotami Mieszkaniowymi zatrudni Pracownika Działu Księgowości Początkowo ½ etatu – docelowo rozważane ¾ lub cały etat

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w Spółdzielni Mieszkaniowej lub firmie obsługującej Wspólnoty Mieszkaniowe,
  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe,
  • pożądana znajomość programów firmy MARHAL.

Główne obowiązki:

  • prowadzenie rozrachunków z mieszkańcami oraz kontrahentami,
  • wykonywanie rozliczeń, dekretacji, księgowań, rejestrów, analiz, windykacyjnych, rozliczeniowych,
  • redagowanie pism,
  • wystawianie dokumentów księgowych i rozrachunkowych ,
  • kontakt z mieszkańcami w zakresie spraw księgowych,
  • wprowadzanie wyciągów,
  • wystawianie przelewów w systemie bankowości elektronicznej,
  • wystawianie faktur,
  • sporządzanie rejestru zakupów i sprzedaży

Miejsce pracy: ul. Chmieleniec w Krakowie. Przy składaniu ofert prosimy podać wysokość oczekiwanego wynagrodzenia brutto (przy zatrudnieniu na ½ etatu). Oferty prosimy przesyłać za pomocą aplikuj.

Prezentacja firmy

Niewielka Krakowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zarządzająca własnym osie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse