Pracownik Działu Księgowości z językiem włoskim

Gi Group Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami;
  • Praca z systemem SAP;
  • Kontrola poprawności danych / dokumentacji;
  • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur;
  • Wsparcie w zamknięciu miesiąca / roku;
  • Bieżący kontakt i wsparcie klienta włoskojęzycznego.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka włoskiego (minimum B1);
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1);
  • Wykształcenie ekonomiczne;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel);
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (sporadycznie).

Oferujemy:

  • Stabilną i długotrwałą współpracę
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wyzwania w dynamicznym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.