Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Pracownik Działu Księgowości z j. niemieckim - atrakcyjny pakiet benefitów!

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Chorzów, śląskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Ze swojej strony możemy zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • atrakcyjny pakiet benefitów: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wycieczek rekreacyjnych i kolonii, dofinansowanie do karty Multisport
  • refundację szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe
  • szkolenie wdrażające w zakres obowiązków, w tym zapoznanie z systemem SAP
  • wsparcie młodego zespołu współpracowników w realizacji codziennych zadań :)

Do Twoich zadań na stanowisku będzie należało przede wszystkim:

  • rozliczanie należności z Kontrahentami
  • utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami
  • wsparcie zespołu w zakresie wykazu płatności od Klientów
  • bieżąca współpraca z innymi działami w obszarze wyjaśniania niezgodności

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • znajomości j. angielskiego na poziomie B2
  • znajomości j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • skrupulatności i rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • wysokich umiejętności interpersonalnych oraz pracy w zespole

Mile widzianym będzie:

  • dobra znajomość programu Excel
  • doświadczenie w kontakcie z Klientem biznesowym

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij CV lub zadzwoń po numer 91 430 27 24 i porozmawiaj z Agatą - naszym Specjalistą ds. Rekrutacji i Selekcji Personelu :)

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse