Pracownik Działu Księgowości (Młodsza/y Księgowa/y)

Warszawa, mazowieckie

Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi:

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • sporządzanie wykazu otwartych pozycji dla odbiorców i dostawców,
  • udział w wyliczeniach VAT i CIT
  • udział w tworzeniu raportów i analiz
  • udział w tworzeniu sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • minimum 1-3 letnie doświadczenie na stanowisku młodszej księgowej/go – asystenta księgowego (pełna księgowość), w tym udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i ewentualnie sprawozdań finansowych
  • dobra znajomość oprogramowania MS Excel,
  • znajomość Symfonii
  • dokładność i skrupulatność,
  • chęć doskonalenia wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilną pracę w zespole samodzielnych księgowych,
  • innowacyjne narzędzia wspomagające prace księgowego,
  • możliwość zdobycia wiedzy księgowej, zarówno na szkoleniach teoretycznych jak i w praktyce
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w przyjemnej atmosferze,
  • lokalizacja: Śródmieście (metro Ratusz Arsenał),
  • jasna ścieżka rozwoju kariery i aprecjacji wynagrodzeń

Jesteśmy grupą doświadczonych ekspertów wspierających zarządzanie finansami... przedsiębiorstw i zapewniających im outsourcing kluczowych funkcji i procesów w zakresie księgowości oraz kadr i płac.

Klienci:
Nasi klienci to przede wszystkim firmy intensywnie rozwijające się. W firmach naszych Klientów wdrażamy procedury i zarządzamy zmianami ukierunkowanymi na systematyczne zwiększanie efektywności procesów finansowych.

Zespół:
Nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści – dyrektorzy finansowi (CFO), główni księgowi, kontrolerzy finansowi oraz doradcy podatkowi. Oprócz bieżącego prowadzenia ksiąg rachunkowych, potrafimy dokonać kompleksowej analizy przedsiębiorstwa, a uzyskane wyniki połączyć z informacjami dotyczącymi spółki oraz jej otoczenia rynkowego i zarekomendować zarządowi konkretne rozwiązania.

Dla maksymalnego komfortu naszych klientów prowadzimy również kancelarię prawno-podatkową, co pozwala nam na rekomendowanie bezpiecznych, aczkolwiek jednocześnie nieszablonowych rozwiązań, każdorazowo zweryfikowanych pod względem bezpieczeństwa prawnego. Współpracujemy z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Dzięki temu skutecznie pomagamy naszym klientom w znalezieniu odpowiedniego dla ich działalności i potrzeb źródła finansowania.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja