PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWO-KADROWEGO

CORTINA POLAND Sp. z o.o. Sp.k.

40-857 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Administrowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników oraz dokumentacji personalnej;
- Przygotowywanie umów o pracę oraz umów zleceń;
- Prowadzenie niezbędnych rejestrów, sporządzanie wymaganych raportów z zakresu administracji kadrowej;
- Wystawianie faktur, wprowadzanie dokumentów kasowych do systemu;
- Przygotowywanie dokumentów do biura rachunkowego.

Wymagania

- Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,
-znajomość podstawowych przepisów z zakresu prawa pracy,
- znajomość podstaw księgowości,
-Znajomość programu Subiekt i Gratyfikant będzie dodatkowym atutem
-Minimum średniego wykształcenia;
-Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office;
- Dobrej organizacji czasu pracy;
- Odpowiedzialności, sumienności, dyspozycyjności oraz dokładności;
- Umiejętności pracy w zespole, zaangażowania w wykonywane zadania.

Prezentacja firmy

Dzięki ciężkiej pracy oraz kreatywnemu podejściu od ponad 20 lat jesteśm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja