PRACOWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

PPDK"LAMIN" sp.j.

Zaścianki, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3015

Obowiązki:

Opis stanowiska:
- nadzór nad procesem technologicznym,
- współpraca z działem produkcji, pobieranie próbek,
- opracowywanie receptur i instrukcji technologicznych nowych produktów,
- przeprowadzanie badań, prób i testów,
- przeprowadzanie analiz.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;
- możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia w celu uzyskania dodatkowych uprawnień;
- przyjemną atmosferę pracy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • - wykształcenie minimum średnie techniczne/mile widziane studia; - zdolności manualne; - sumienność w wykonywaniu zadań; - znajomość obsługi komputera; - dyspozycyjność, samodziolenośćw podejmownaiu decyzji; - możliwość nauki zawodu. Mile widziane doświadczenie na stanowisku technologa w branży przemysłowej lub spożywczej.

Miejsce pracy: Szosa Baranowicka 72d, 15-522 Zaścianki, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: W przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy, prześlij dokumenty aplikacyjne (CV) na adres praca@dklamin.pl Na Twoje CV czekamy do dnia 15.10.19 r. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI p0rzez firmę P.P.D.K. Lamin Sp. J. od 05.07.2018. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałam/łem poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.dklamin.com.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy