ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik działu kontroli jakości

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Milanówek, Mszczonów, Natolin, Nadarzyn, Żabia Wola

Miejsce pracy: Natolin k. Grodziska Mazowieckiego

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego, zapewnione niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazna atmosfera w pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity pozapłacowe takie jak: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, MultiSport, dofinansowanie kursów i szkoleń, dodatkowe świadczenia socjalne
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość metod oraz technik pomiarowych
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • Umiejętność reagowania na pojawiające się problemy i proponowanie rozwiązań
  • Chęć do ciągłego szkolenia się i doskonalenia swoich umiejętności

Zadania:

  • Kontrola Jakości bieżącej produkcji
  • Rejestrowanie wyników kontroli w systemie
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Praca ze sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • Kontrola Jakości dostaw surowców
  • Opiniowanie reklamacji

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści JAKOŚĆ pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials