Pracownik działu kas

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik sklepu

NR. REF. KAS/1119/WWA

Mamy do zaoferowania:
pracę na pełny etat w godzinach 6-14 i 14-22,
zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno- prawną z możliwością przejścia na umowę o pracę,
stawkę godzinową 18,00 PLN brutto/h.

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej,
obsługa klientów sklepu w zakresie płatności gotówkowej i bezgotówkowej,
uzupełnianie towaru na półkach sklepowych i fejsowanie produktów,
dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oczekiwania:
badań sanitarno-epidemilogicznych,
dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu na dwie zmiany,
chęci do pracy z ludźmi,
doświadczenie będzie mile widziane.

To właśnie Ciebie szukamy!!! Nie zwlekaj ! Aplikuj już dzisiaj!

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś/ łaś? Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną internetową www.interkadra.pl lub do odwiedzenia Nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
18PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
nie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie