OTTO Work Force OTTO Work Force

Pracownik Działu Kas

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. (KRAZ 11500) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref. DM/05/2020/CTG

Zakres obowiązków
- Obsługa kasy fiskalnej,
- Obsługa portalu płatniczego,
- Prawidłowe naliczanie i pobieranie środków finansowych,
- Sporządzanie dokumentacji sprzedaży i rozliczania utargu.

Oferujemy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, ¾ etatu,
- Stawkę 20 zł/h,
- Pracę od poniedziałku do piątku,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Znajomość obsługi komputera,
- Samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.