ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik działu kas

Miejsce pracy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Warszawa, Raszyn, Góra Kalwaria, Łazy, Nadarzyn

Miejsce pracy: Mysiadło k. Piaseczna

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przewidywalny i elastyczny grafik pracy
  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Benefity premium (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, bogaty fundusz socjalny, zniżki na produkty firmowe)
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprzejmość i zorientowanie na klienta
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Znajomość przepisów prawa konsumenckiego będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • Sprawdzanie zgodności artykułów z opakowaniem
  • Obsługa reklamacji w punkcie obsługi klienta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials