Pracownik działu kas - tylko soboty

Akcja Job

Wrocław, Bielany, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany

Grupa Akcja Job

ALBEDO HR - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Pracownik Działu Kas w markecie budowlanym

Zakres zadań:

  • Rejestracja sprzedaży i fiskalizowanie sprzedawanego towaru (weryfikacja towarów, przyjmowanie i weryfikacja środków płatniczych, gromadzenie kodów pocztowych klientów i wprowadzanie ich do bazy danych);
  • Fakturowanie towaru;
  • Przyjmowanie zwrotów od klientów;
  • Rozliczanie utargu kasy;
  • Pomoc klientom w obsłudze fakturomatu (wprowadzanie danych klienta, wystawianie FV w automacie, udzielanie wyjaśnień i wskazówek);

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie;
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego;
  • Umiejętność obsługi komputera;

Oferujemy:

  • Pracę w soboty po 8h
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie lub pracę tymczasową w największej sieci sklepów budowlanych;
  • Stawka 19 zł brutto/h
  • Przyjazna atmosfera;
  • Możliwość rozwoju;
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.