Opis stanowiska pracy

Już od 20 lat zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę księgową i kadrowo- płacową. Obecnie ze względu na dynamiczny rozwój naszego Biura poszukujemy do naszego działu kadr:

Od kandydatów wymagamy

  • dobrej znajomości przepisów kadrowo – płacowych oraz ZUS
  • praktycznej znajomości programy PŁATNIK
  • umiejętności planowania pracy, i wyznaczania priorytetów
  • umiejętności pracy w zespole i dobre nastawienie

Zakres zadań

  • prowadzenie teczek osobowych
  • sporządzanie list płac
  • prowadzenie wszelkich spraw ZUS
  • nadzór nad terminowym sporządzaniem i składaniem deklaracji podatkowych i ZUS zgodnie z obowiązującymi regulacjami
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (Urzędy Skarbowe, ZUS, Urząd Statystyczny)
  • zapewnienie płynnej współpracy z innymi działami firmy
  • praktyczna znajomość programu EXEL
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu RAKS SQL

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • pakiet medyczny oraz dofinansowanie do kart sportowych

Prezentacja firmy

Już od 1994 roku Biuro Rachunkowe "RAAKS" S.C. (nr lic. MF 2295./97) zap... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja