Opis stanowiska pracy

Pracownik Działu Kadr

Dołącz do zespołu Centrum Rozliczeń AL – TAX Sp. z o.o. i wspieraj nas w dalszym rozwoju firmy. Potrafisz logicznie myśleć i nie boisz się wyzwań? Praca pod presją czasu powoduje, że jeszcze bardziej napędzasz się do działania? To jesteś osobą której właśnie szukamy!

Twoje obowiązki:

*Wprowadzanie i aktualizacja dokumentów do systemu kadrowo-płacowego;

*Przygotowywanie umów cywilnoprawnych i o pracę;

*Prowadzenie dokumentacji kadrowej;

*Wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej, w tym cudzoziemców;

*Archiwizacja dokumentów;

*Sporządzanie deklaracji ZUS;

*Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników;

*Sporządzanie prostych zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr;

Nasze oczekiwania:

*Wyższe wykształcenie, lub w trakcie studiów;

*Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;

*Umiejętność pracy pod presją czasu;

*Bardzo dobra organizacja pracy i optymalne wykorzystywanie czasu;

*Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji;

*Zaangażowanie, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

*Znajomość pakietu MS Office (w szczególność program Excel);

Mile widziane:

*Doświadczenie w obsłudze programu kadrowo-płacowego Optima;

*Doświadczenie na podobnym stanowisku bądź wiedza merytoryczna oraz praktyczna z zakresu zagadnień kadrowo-płacowych;

*Wiedza z zakresu zatrudniania cudzoziemców i delegowania pracowników;

*Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

Oferujemy :

* Umowę o pracę;

*Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do trendów rosnących na rynku pracy;

*Przyjazną atmosferę w młodym zespole;

*Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach;

*Komfortowe warunki pracy;

*Prywatną opiekę medyczną;

*Możliwość korzystania z Karty MultiSport Plus;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą portalu.

Prezentacja firmy

<br/>Firma zajmuje się gastronomią w dużej mierze obsługą zagranicznych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse