Pracownik działu Kadr i Płac

Gabafi Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy w biurze rachunkowym osobę na stanowisku specjalisty d/s kadr i płac

Do głównych obowiązków będzie należało:

  • przygotowanie list płac i deklaracji na ZUS
  • prowadzenie akt osobowych,
  • sporządzanie umów o pracę, aneksów, porozumień i wypowiedzeń umów o pracę oraz cywilnoprawnych, wystawianie świadectw pracy itp.,
  • sprawozdawczości GUS i PFRON, sporządzanie innych sprawozdań, zestawień i raportów wymaganych przepisami lub wynikających z potrzeb instytucji,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu dla pracowników

Wymagania

Wymagamy dośwadczenia na podobnym stanowisku oraz znajomość programu Płatnik.

Mile widziana znajomość programu RaksSQL.

Prezentacja firmy

Gabafi Sp. z o.o. to profesjonalne biuro rachunkowe zapewniające ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
w zalezności od wyników
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Biuro / Dokumentacja