Pracownik działu jakości

Dakri Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje na stanowisko:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Monitorowanie zgodność działania systemów jakościowych z zasadami HACCP, IFS, BRC,
  • Prowadzenie analizy przyczyn źródłowych incydentów,
  • Wspieranie procesów ciągłej poprawy systemów/ programów jakościowych,
  • Szkolenie pracowników w zakresie systemów jakościowych,
  • Prowadzenie nadzoru nad systemem HACCP ,
  • Praca w systemie zmianowym,

Wymagania :

  • Praktyczna znajomość zasad GMP i systemu HACCP,
  • Bardzo dobre umiejętności pracy zespołowej,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność analizy sytuacji i kreatywnego szukania rozwiązań,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office i programów użytkowych,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu audytów i szkoleń oraz przebyte kursy z zakresu bezpieczeństwa żywności i zarządzania jakością.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Dakri Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Analityka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Badania / Rozwój