Pracownik Działu Handlowego

Klub Miłośników Książki

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca polega na oferowaniu publikacji książkowych w formie sprzedaży telefonicznej i utrzymywaniu stałego telefonicznego kontaktu z klientami.
Oferujemy:
• Pełnoetatowe zatrudnienie w systemie jednozmianowym (Pn – Pt 8:00 – 16:00)
• Wysokie wynagrodzenie (minimalne wynagrodzenie 2500 zł brutto) plus atrakcyjny system premiowania
• Premie miesięczne oraz kwartalne
• Gwarancja wieloletniego stabilnego zatrudnienia
• Wsparcie sprzedażowe (własna baza klientów)
• Rodzinną atmosferę
• Rozbudowana opieka medyczna (ubezpieczenie dodatkowe)

Wymagania

Wymagania:
• Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Dobra dykcja i miły głos
• Doświadczenie w aktywnej sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną firmą z wieloletnią tradycją, świadczącą usługi z zakr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie miesięczne oraz kwartalne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na magazynie