Pracownik Działu Handlowego

ACE Instal Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie ofert handlowych,
• prowadzenie negocjacji,
• wystawianie dokumentów sprzedażowych,
• kontakt z dostawcami i odbiorcami w zakresie realizacji transakcji zakupów i
sprzedaży,
• przygotowywanie raportów,
• budowanie długofalowych relacji z klientami.

Wymagania

• Dobra znajomość pakietu Office,
• Komunikatywność,
• Dobra organizacja pracy,
• Prawo jazdy kat. B,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
• Znajomość branży ciepłowniczej będzie dodatkowym atutem,
• Znajomość programu „enova 365” będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w zaawansowanych
projektach,
• pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• umowę na pełny etat.

Prezentacja firmy

ACE Instal Sp zo.o. jest firmą działającą na rynku projektowania oraz wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Energetyka, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi