Pracownik działu handlowego w branży TSL

Verocargo Sp.z o.o. Sp.k

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Verocargo zajmuje się kompleksową organizacją transportów krajowych i międzynarodowych oraz obsługą logistyczną. Główna siedziba firmy znajduje się w Gliwicach. Dodatkowo powstały oddziały w Cieszynie i Wrocławiu. W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Gliwicach, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Handlowca.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia handlowego w zakresie transportu drogowego min. rok
  • umiejętności sprzedażowych i rozpoznawania potrzeb klientów
  •  dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • współpracę z działami operacyjnymi firmy w celu zapewnienia należytej obsługi nowo pozyskanych klientów
  • przygotowywanie ofert cenowych dla nowych klientów oraz klientów aktualnych
  • organizację i prowadzenie spotkań handlowych z aktywnymi i potencjalnymi klientami firmy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • wysokie świadczenia socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • premiowy system wynagradzania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania

Prezentacja firmy

Firma verocargo sp. z o.o. sp. k. zajmuje się kompleksową organizacją tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców