Pracownik działu handlowego /Handlowiec

STALESIA Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Pracownik dzialu handlowego / Handlowiec
Opis stanowiska
- prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki zakupów i sprzedaży
- negocjacje handlowe: cen, terminów dostaw oraz warunków dostaw
- aktywne poszukiwanie nowych dostawców i odbiorców
- weryfikacja najkorzystniejszych ofert
- budowanie długofalowych relacji z obecnymi kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
- praca ma charakter stacjonarny w siedzibie firmy w Krakowie

Wymagania:
- wykształcenie conajmniej średnie
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywności, samodzielności i kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań,
- zaangażowania, konsekwencji i determinacji w osiąganiu celów,
- obsługi komputera,
- prawa jazdy kat B.

Oferujemy:

-ciekawą pracę i możliwość rozwoju w Firmie o ugruntowanej pozycji
-współpracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
-stabilność zatrudnienia
-umowę o pracę na pełny etat