Opis stanowiska pracy

Pracownik działu finansowo -księgowego ( samodzielne stanowisko ).
Podstawowy zakres obowiązków :
- przygotowanie przelewów bankowych i bieżący kontakt z bankiem
- prowadzenie kasy i ewidencji kasowej
- wystawianie faktur sprzedaży
- przygotowanie i kontrola bieżąca „Cash flow”
- potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
- przygotowanie bieżących podstawowych raportów finansowych dla Zarządu
- przygotowanie i opis dokumentacji księgowo- finansowej dla Biura Rachunkowego
- przygotowanie i opis dokumentacji kadrowo-płacowej dla Biura Rachunkowego
- bieżąca współpraca z Biurem Rachunkowym

Wymagania

Podstawowe wymagania :
- dobra znajomość programów Sage-Symfonia ze szczególnym uwzględnieniem programu
Handel/Faktury
- dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego
- podstawowa znajomość zasad księgowości
- podstawowa znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
- znajomość zasad obiegu dokumentów w spółce prawa handlowego
- dobra znajomość zasad finansowych w spółce prawa handlowego
- minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Kancelaria Doradztwa Podatkowego od kilkunastu lat doradza małym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa