Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2018.

Pracownik Działu Finansów

Kraków, małopolskie

Krakowskie e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j.

Opis stanowiska pracy

Istniejemy od 2000 roku i należymy do czołówki polskich dostawców usług hostingowych. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Działu Finansów.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku,

- prywatną opiekę medyczną.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,

- minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- umiejętność pracy w zespole oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

- gotowość do podnoszenia kwalifikacji oraz zdolność szybkiego uczenia się,

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- sumienność, dokładność, skrupulatność, spostrzegawczość,

- wysoka kultura osobista,

- podstawowa znajomość zagadnień i przepisów rachunkowych,

- podstawowa znajomość zagadnień i przepisów kadrowo-płacowych,

- znajomość systemu Optima będzie dodatkowym atutem.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- wprowadzanie płatności do systemu informatycznego,

- wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz korygujących,

- nadzór nad dokumentami kosztowymi,

- kontakt z Klientem (telefon, e-mail) w obszarze obsługi płatności,

- ścisłą współpracę z biurem rachunkowym,

- podstawową obsługę kadrową firmy:

* przygotowanie umów,

* prowadzenie teczek osobowych,

* nadzór na aktualnością badań lekarskich,

* grafik

- obsługę poczty przychodzącej i wychodzącej.

Prezentacja firmy

Kei.pl - Niezawodny Partner w Sieci

Kei.pl działa na polskim rynku... internetowym od 2000 roku. Obecnie na ponad 500 serwerach w Centrum Danych Kei.pl znajduje się kilkadziesiąt tysięcy stron WWW. Jesteśmy liderem na rynku rozwiązań dla wymagających użytkowników. Do naszych zadowolonych Klientów z dumą możemy zaliczyć instytucje samorządowe, urzędy państwowe, agencje reklamowe i internetowe oraz wiele prężnie rozwijających się firm usługowych, handlowych i produkcyjnych.

Dziś Kei.pl postrzegane jest jako firma solidna, oferująca usługi najwyższej jakości. Tego typu opinie można znaleźć praktycznie na każdym forum dyskusyjnym poświęconym tematyce hostingu, a także w licznych publikacjach prasowych.

Kei.pl to przede wszystkim ludzie, zespół ponad 30 specjalistów w dziedzinie internetu. Najważniejszy dla nas jest Klient, dlatego też w każdej chwili możesz się skontaktować z naszym doradcą, a Twoje pytanie nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi.

Opinia najlepszego dostawcy usług hostingowych zobowiązuje. Dlatego nasi administratorzy zapewniają bezawaryjną pracę serwerów znajdujących się w Centrum Danych Kei.pl przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy tak, aby Klienci Kei.pl byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami oraz świadczonych przez nas usług.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse