Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • Wprowadzenie dokumentów księgowych do programu księgowego.
  • Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym.
  • Sporządzanie pism i zestawień.
  • Obsługa floty samochodowej.
  • Aktywna współpraca z innymi osobami w Dziale i poszczególnymi Działami/ Pionami Spółki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Konsekwencja w działaniu.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana możliwość podjęcia pracy od 3 kwietnia 2018r.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o prace.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta