Pracownik działu eksportu

Mipromet Sp. z o.o.

Masłomiąca, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- współpracę z kontrahentami zagranicznymi,
- bieżące wsparcie w realizacji zamówień,
- ofertowanie,
- reprezentowanie firmy na targach zagranicznych,
- budowa długofalowych relacji z klientami,
- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów,
- bieżącą współprace z innymi działami w firmie,
- sporządzanie analiz sprzedażowych.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- znajomość języka niemieckiego, angielskiego
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność swobodnej komunikacji z ludźmi,
- doskonała organizacja pracy,
- sumienne wykonywanie obowiązków,
- samodzielność i kreatywność,
- mile widziana znajomość zagadnień technicznych.

Prezentacja firmy

MIPROMET Sp. z o.o. z Masłomiącej k/Krakowa powstała w 1992 r. Ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Logistyka