Ta oferta pracy nie jest już aktywna.

Pracownik działu eksportu z j.angielskim - Bytom, śląskie

Od: F.H. Viva Plus II

Opublikowano:01-03-2019 | Ostatnia aktualizacja:29-04-2019

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie Średnie zawodowe

Branża: Oferty pracy na Administracja biurowa, Oferty pracy na Biuro / Dokumentacja, Oferty pracy na Logistyka, Oferty pracy na Sprzedaż - Account Management, Oferty pracy na Zakupy / Zaopatrzenie

Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy. Klikając na "Zgłoś kandydaturę" zostaniesz przekierowany do strony internetowej Pracodawcy

Opis stanowiska pracy

Firma z branży reklamowej o ugruntowanej pozycji na rynku i globalnym zasięgu, poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Pracownik działu eksportu z j.angielskim

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu Excel i innych programów pakietu Ms Office
  • Umiejętność ustalania priorytetów, samodzielność
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku

Informacje dodatkowe:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Nowoczesne biuro w Bytomiu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie ok. 4000 zł po okresie próbnym
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.