Oferta wyróżniona

Pracownik Działu Części

Gdynia, pomorskie

PLICHTA

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kontrolę jakości dostaw
  • Przyjmowanie na stan magazynu – towarów oraz sprawdzanie specyfikacji dostaw
  • Ekspozycję towarów w magazynie
  • Zamawianie i wydawanie towaru
  • Komplementację i przygotowywanie części potrzebnych do napraw blacharsko-lakierniczych
  • Planowanie i zgłaszanie potrzeb zamówieniowych
  • Realizowanie planów sprzedażowych

Oczekujemy:

  • Dobrej organizacji pracy
  • Dbania o prawidłowy obieg dokumentacji
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy już od września/października 2019
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Korzystne rabaty dla wszystkich Pracowników
  • Pracę w godzinach: 07:00-15:00/ 11:00-19:00 + co druga sobota 07:00-15:00

Pasja motoryzacyjna pozwoliła firmie Plichta na ponad 30 letnią działalność na rynku... motoryzacyjnym i stały jej rozwój. Jakość, fachowość, uczciwość i gościnność cechują firmę od jej powstania i właśnie dzięki tym cechom możemy z dumą napisać o kilkunastu tysiącach dostarczonych przez salony i obsłużonych w serwisach samochodów, których Właściciele nam zaufali i są z nami do dziś.

Serdeczie zapraszamy do naszych salonów i serwisów w Gdańsku, Gdyni i Wejherowie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praca na magazynie , Praca Praca fizyczna , Praca Logistyka , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Zakupy / Zaopatrzenie