Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/11/2018.

Pracownik Działu Budowlanego - 18 zł brutto/h

Rumia, pomorskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • wykładanie towaru na półki sklepowe,
  • doradztwo z zakresu danego działu,
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

  • nie posiadasz przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej,
  • jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku ( czasami w weekendy),
  • rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • stawkę godzinową 18,00 zł brutto/h,
  • umowę zlecenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku ( czasami w weekendy),
  • przyjemne środowisko pracy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne