Pracownik ds. zakupów // 7.670 zł (bez doświadczenia)

Gi Group Poland S.A.

Bieruń, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bieruń
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie zespołu ds. zakupów poprzez prowadzenie analiz i badań rynku
  • Udział w gromadzeniu danych dotyczących efektywności dostawców
  • Nawiązywanie, utrzymywanie i zarządzanie relacjami z dostawcami

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Znajomości systemu SAP lub podobnego
  • Zaawansowanej znajomości programu Microsoft Office, szczególnie Excel
  • Znajomości analizy podziału kosztów
  • Wykształcenia wyższego (najlepiej w zakresie łańcucha dostaw, logistyki, ekonomii, handlu bądź studia techniczne)

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (firmia o stabilnej pozycji rynkowej)
  • Pracę w elastycznych godzinach od poniedziałku do piątku (praca po 8 h dziennie)
  • Wynagrodzenie od 6.490 do 7.670 zł brutto (podstawa plus premia regulaminowa)
  • Premię regulaminową- 18% z podstawy wynagrodzenia
  • Nagrody roczne
  • Premię efektywnościową- do 1000 zł brutto
  • Premię roczną
  • Premię urlopową
  • Dodatek świąteczny- do 2000 zł brutto
  • Coroczne podwyżki wynagrodzeń
  • Nagrody dla najlepszych pracowników
  • Bezpłatny transport z wielu miejscowości
  • System szkoleń
  • Samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny
  • Duży parking przy Firmie
  • Prezenty dla dzieci
  • Możliwość przystąpienia do Centrum Rekreacji i Kultury, co daje możliwość korzystania z wielu atrakcji kulturalnych i zdrowotnych, w znacznej części finansowanych przez Zakład. Np.: udział w zorganizowanych wycieczkach krajowych i zagranicznych, korzystanie z biletów do kina i teatru, korzystanie z pływalni, stoków narciarskich, siłowni dla mężczyzn i sali do ćwiczeń gimnastycznych dla kobiet pod nadzorem profesjonalnych instruktorów, rajdów rowerowych i wielu innych form wypoczynku
  • Możliwość bezpłatnego korzystania na terenie Zakładu z opieki medycznej w tym z Pakietu dodatkowego w ramach programu Promocji Zdrowia, oraz możliwość korzystania z pracowni rehabilitacyjnej
  • Ubezpieczenie grupowe

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.