Pracownik ds. wykańczania wydruków

Printxl Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Specjalizujemy się w druku cyfrowym w każdym formacie i w każdej ilości. Dysponujemy fachową infrastrukturą, niezbędną do realizacji kampanii. Oferujemy druk cyfrowy, konfekcję wydruków oraz gotowe rozwiązania systemów reklamowych: od wielkoformatowych wydruków (banerów, siatek, plakatów), przez tablice reklamowe, aż po flagi, banery tekstylne i wiele innych produktów.

Stawiamy na uczciwość, doświadczenie i ciągle doskonalenie. Zależy nam na długofalowych relacjach, ponad 80% osób jest z nami od początku istnienia firmy. Chcesz dla nas pracować?
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Główne obowiązki:

  • obróbka wydruków wielkoformatowych (wycinanie, zgrzewanie, oczkowanie itd.)
  • obsługa maszyn i urządzeń dedykowanych do wykończenia wydruków wielkoformatowych
  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją
  • pomoc przy linii produkcyjnej wg zapotrzebowania
  • dbanie o wysoką jakość wyrobów
  • minimalizowanie kosztów poprzez efektywne techniki produkcji
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • sprawne posługiwanie się urządzeniami i narzędziami wykorzystywanymi na produkcji
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • dokładność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Co oferujemy?

  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość przyuczenia
  • wsparcie merytoryczne oraz szkolenia wewnętrzne
  • pracę w ambitnym i kreatywnym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, system premiowy
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, kartą sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.