Pracownik ds. wsparcia procesów HR ze znajomością j.niemieckiego

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-12-50376

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży outsourcingu usług HR, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Pracownik ds. wsparcia procesów HR ze znajomością j.niemieckiego

Zakres obowiązków:
- wsparcie obszaru kadr klientów z Niemiec
- współpraca ze specjalistami w zakresie twardego HR
- przygotowywanie dokumentacji pracowniczej
- rozliczanie czasu pracy pracowników
- przygotowywanie raportów na potrzeby managementu

Wymagania:
- wcześniejsze doświadczenie w obszarze kadr lub/i płac
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- dobra znajomość angielskiego
- umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Korzyści:
- praca dla firmy będącej liderem na rynku w swojej branży
- możliwość nabycia nowej wiedzy i umiejętności w dziedzinie HR oraz pracy z systemem SAP
- bogaty pakiet benefitów - karta multisport, prywatna opieka medyczna, dopłaty do kursów językowych, bonus roczny
- stabilność zatrudnienia - firma stawia na osoby, które chcą się z nią związać na dłuższy okres

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta