Pracownik ds. wsparcia Doradcy Klienta

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zadania:
  • Zadania ekspozycyjne: kontrola czystości towarów, sprawdzanie zabezpieczeń, uzupełnianie towarów, zmiany ekspozycji, weryfikacja poprawności cen itp.
  • Prace porządkowe i magazynowe: wystawianie towaru na ekspozycję, układanie towarów, segregowanie i układanie zabezpieczeń, pakowanie i odsyłanie nadmiaru towarów itp.
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do soboty
  • Chęć do pracy, punktualność
  • Komunikatywność – praca na sali sprzedaży, możliwy kontakt z Klientem
  Oferta:
  • Zatrudnienie od zaraz – sprawna rekrutacja
  • Praca jednozmianowa
  • Umowa-zlecenie (23 zł brutto/h)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials