Pracownik ds. utrzymania porządku - praca dodatkowa

Thing Trunk Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, Ursynów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Thing Trunk (producent gier komputerowych) poszukuje osoby do sprzątania i zaopatrzenia biura w Warszawie, w pobliżu metra Ursynów. Idealne dla osoby, która chciałaby sobie dorobić.

Obowiązki

  • codzienne sprzątanie biura oraz zmywanie przed lub po godzinach pracy zespołu (tj. przed 9:30 lub po 18:30).
    Ok. 80m2 - 8 stanowisk pracy, mała kuchnia i mała toaleta

  • podstawowe zakupy do biura 1 - 2x w tygodniu (kawa, herbata, środki czystości itp.)

  • ok. 5x w miesiącu odbiór i dostawa dokumentów w obrębie Ursynowa (np. poczta)

Oferujemy

  • umowę zlecenie lub o dzieło

  • wynagrodzenie 1000 PLN brutto

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę w spokojnych warunkach

  • pracę od zaraz

  • długofalową współpracę

Wymagania

  • kultura osobista

  • obowiązkowość

  • mile widziane referencje/doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Thing Trunk jest firmą powstałą z „połączenia” firm TwinBottles o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne