Pracownik ds. transportu

Polski Gaz S.A.

Ugoszcz / k. Bytów, pomorskie

Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A.
Poszukujesz nowych wyzwań?

Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy
będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych?

Polski Gaz S.A. daje taką możliwość.
Aktualnie do naszego zespołu Oddziału: Ugoszcz / k. Bytów,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych?

Polski Gaz S.A. daje taką możliwość

Zadania:

  • Przyjmowanie zamówień bieżących na dostawy gazu w butlach (hurt, detal).
  • Przygotowywanie harmonogramów dostaw do klient
  • Nadzór nad realizacją planu dostaw
  • Rozliczanie czasu pracy kierowców
  • Audytowanie stanu technicznego i wyposażenia pojazdów (zgodnie z przepisami ADR)
  • Utrzymanie taboru w stanie gotowości.
  • Monitorowanie statusu prac serwisowych i naprawczych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Samodzielność, wysokie umiejętności organizacyjne
  • Bardzo dobry poziom obsługi komputera – MS OFFICE
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Inicjatywa i kreatywność
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia i kursy specjalistyczne
  • niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.