Apart Sp. z o.o.
Apart Sp. z o.o., lider jubilerstwa, poszukuje odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Pracownik ds. Spedycji

Miejsce pracy: Suchy Las k. Poznań

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i kontrola dostaw
  • raportowanie bieżących wyników pracy
  • przygotowywanie, wydawanie przesyłek i dokumentacji
  • kontakt z przewoźnikami
  • współpraca z Urzędem Pocztowym
  • przygotowanie dokumentacji spedycyjnej
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale logistyki, magazynie, spedycji
  • znajomość pakietu Office, szczególnie Excel
  • skrupulatność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • doświadczenie w pracy zespołowej/pod presją czasu
  • umiejętność zarządzania informacją/komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w bardzo dobrych warunkach, przyjazny system pracy (od poniedziałku do piątku)
  • pracę na stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.