Pracownik ds. przeparkowywania samochodów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Benefity - karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość nabycia cennego doświadczenia w firmie z branży automotive

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Biegła obsługa samochodów osobowych
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Punktualność, sumienność, rzetelność

Zadania:

  • Przeparkowywanie pojazdów z hali produkcyjnej do kabiny woskującej
  • Odpowiednie zabezpieczenie samochodu po zaparkowaniu
  • Obsługa samochodów z manualną i automatyczną skrzynią biegów
  • Ogólne czynności związane z obsługą pojazdu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials